Toptan Fiyatlarımızı Görmek İçin Formu Doldurunuz

Bizimle İletişime Geçin

Toptan alımda, büyük stok kapasitemizle acil taleplerinizi karşılarız ve rekabetçi fiyatlarla maliyetinizi düşürüp, kârınızı arttırabilirsiniz. Çeşitli buket seçenekleri ve yerel üretimin getirdiği tazelikle müşterilerinize kaliteli ürünler sunabilirsiniz. Bayilik alarak, markamızın gücünden ve yüksek ürün kalitesinden faydalanırsınız. Eğitim, destek ve pazarlama stratejilerimizle satışlarınızı artırabilir ve özel tasarımlarımızla fark yaratabilirsiniz.

Bu iş fırsatından yararlanmak için bize ulaşın. 25 yıllık üretim tecrübemiz ve sizlere verdiğimiz güvenle, en güzel buketleri tasarlamaya devam ediyoruz

Bayilik Koşulları

A- Bayimiz
Bu bayi grubu web sitesi üzerinden ürünlerin toptan satış fiyatlarını görürler. Web sitesi üzerinden sipariş oluşturarak toptan fiyata ürün alımı gerçekleştirirler.

B- Bayimiz (Dropshipping)
Bu bayi grubu web sitesi üzerinden ürünlerin toptan satış fiyatlarını görürler. Web sitesi üzerinden sipariş oluşturarak toptan fiyata perakende ürün alımı gerçekleştirirler. Kargolar Uğur Gelin Buketi adresinden direkt bayi müşterisine, kendi etiketi varsa kendi ambalajı ile kargolanır. Ürün görselleri bayiye iletilir.

E- Bayimiz (Full Dropshipping)
Bu bayi grubu kendi markası ile oluşturulacak web sitesi ile e-ticaret yapabilir. Tüm ürünlerimizle dolu anahtar teslim WP tabanlı web sitesi sahibi olur. Kendi markası ile Instagram ve FB sayfa oluşturma desteği verilir. Ürünleri kendi sitesinden satabilir. Kargolama Uğur Gelin Butik adresinden bayi adına yapılır.

Fiyatlara KDV dahil değildir. E- Bayi için domain ve hosting bedelleri dahil değildir. E- Bayi web sitesi için kurulum sonrası 30 gün ücretsiz teknik destek verilir.

Toptan Alım Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız